KURUMSAL

KURUMSAL

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

1975 Yılında Cavit Kul tarafından temelleri atılan firmamız ilk yıllarında Cavit Kul'un bireysel ustalık tecrübeleriyle ilerleme kaydetmiş olup KUL HAVALANDIRMA adıyla hizmet vermiştir. 2013 Yılında Göksel Kul’un katılımıyla kabuk değiştirip KUL MÜHENDİSLİK olarak sektörde hizmet vermeye devam etmiştir. 1975 Yılından itibaren gelen tecrübeyle HVAC sektöründe faaliyet göstermektedir.

2019 yılı itibari ile Nederman firmasıyla yapılan partnerlik anlaşması ile İstanbul Avrupa ve Trakya bölgesinde endüstriyel tesislerde havalandırma çözümleri sunmaktadır.

Kul Mühendislik olarak temel ilkelerimiz; Müşterimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde, rekabetçi ürünler sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, en son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha temiz ve daha verimli, üretim sistemlerini daha esnek ve iş yerlerini daha güvenli hale getirerek ve çalıştıkları her yerde aynı yüksek üretim standartlarını yakalayarak bu değişen dünyaya uyum sağlamalarını amaçlarız.

Yukarı